Zaburzenia emocjonalne – depresja i podobne.

Zaburzenia emocjonalne to obszerne pojęcie zawierające przeróżnego rodzaju zakłócenia postępowania, sposobu myślenia oraz nastroju człowieka.

CiekawostkiEdukacjaKsiążkiPoradyTechnologia

Jak przezwyciężyć stres podczas jazdy?

Rate this post

Co powoduje stres podczas jazdy i jak wpływa na kierowców

Istnieje wiele różnych przyczyn tego problemu, o których powinieneś wiedzieć. Niektóre z nich znamy od połowy XX wieku, inne badaliśmy dopiero niedawno.

Jazda w godzinach szczytu  i na obszarach o dużym natężeniu ruchu jest jednym z głównych problemów każdego kierowcy. Zmuszenie do gwałtownego hamowania, bezmyślne parkowanie, brak sygnalizacji na drodze i przecięcie przez innych kierowców to tylko niektóre z innych przyczyn. Ostatnie badania wykazały również, że codzienne dojazdy samochodem mogą mieć wiele szkodliwych skutków zarówno dla zdrowia psychicznego, jak i fizycznego kierowcy.

Jak zmniejszyć stres na drodze

Istnieją różne sposoby radzenia sobie i zmniejszania tego rodzaju stresu, nawet zanim faktycznie wyjdziesz z domu. Przeczytaj książkę Małgorzaty Oziemczuk, jeśli szukasz narzędzi i technik, które pomogą Ci  uniknąć tych problemów.Książka dostępna tylko w wersji e-book

Poradnik dla osób, które:

⚠ Chcą zostać świadomymi kierowcami
⚠ Chcą stać się odpornymi na cudzą krytykę
⚠ Chcą poznać proste sposoby na zmianę podejścia do egzaminu i zredukować stres z nim związany
⚠ Chcą poczuć przyjemność z samodzielnej jazdy i czerpać z tego korzyści

Pamiętaj, że Twój stres może wpływać na innych uczestników ruchu!
Comment here