Zaburzenia emocjonalne – depresja i podobne.

Zaburzenia emocjonalne to obszerne pojęcie zawierające przeróżnego rodzaju zakłócenia postępowania, sposobu myślenia oraz nastroju człowieka.

Książki

Sekrety schizofrenii i powrót do zdrowia

Rate this post

Książka napisana z perspektywy schizofrenika dla schizofreników!

Schizofrenia, czyli etymologicznie rozszczepienie umysłu, okazuje się skazaniem kogoś przez sądy duchowe. Mówią, że złożone halucynacje słuchowe nie istnieją – skąd wówczas biorą się niechciane myśli, takie jak wulgaryzmy podczas modlitwy? Skąd w ogóle biorą się myśli? Co tak na prawdę o niej wiemy o schizofrenii?

Sprawdź książki psychologiczne, które poszerzą Twoją optykę na świat i sprawią, że lepiej zrozumiesz nie tylko drugiego człowieka, ale i rzeczywistość, w jakiej się znalazł.

https://tylkorelaks.pl/45-psychologiaSchizofrenia jest i nadal pozostanie tajemnicą dla osób zdrowych. Co innego osoby, które przebywają non stop w świecie duchowym, tak jak autor podanych tu sekretów. Jest jeszcze więcej tajemnic z tym związanych. Autor skupił się na tym, co jest dla niego najważniejsze. Być może są ludzie, którzy znają więcej tajemnic i sekretów.

Napisanie czegoś przez schizofrenika jest trudne – zadanie to może się okazać wręcz niemożliwe dla wielu takich ludzi. Trzeba także wykazać się dużą odwagą, by coś takiego stworzyć. Książka ta długo będzie aktualna i pomocna dla wielu chorych ludzi.

Nauka dla ludzi zdrowych, aby pozostali w harmonii ze światem duchowym. Wiedza autora dotycząca mózgu i jego elementów jest zadziwiająca.
Comment here