Zaburzenia emocjonalne – depresja i podobne.

Zaburzenia emocjonalne to obszerne pojęcie zawierające przeróżnego rodzaju zakłócenia postępowania, sposobu myślenia oraz nastroju człowieka.

CiekawostkiKsiążkiRelacje

29 aspektów życia. Spojrzenie młodej kobiety

Rate this post

Czy postrzegasz życie jako ciągłe pasmo obowiązków, czy jako mnóstwo możliwości? Czy czujesz się przytłoczony jego ciężarem lub oczarowany jego cudami?

Większość ludzi kroczy przez życie z ciągłymi lękami, wątpliwościami i nastawieniem na niedostatek. Boją się utraty pracy, samotności, porażki, nieświadomości, co przyniesie przyszłość, konfliktów, zażenowań, podejmowania trudnych decyzji, odrzucenia, a może nawet sukcesu.

Dlatego ludzie pozostają w złych związkach, wysysają energię z innych lub nigdy się nie bronią. Zasadniczo boją się życia.Książka Laury Wisiewicz „29 aspektów życia. Spojrzenie młodej kobiety” to klarowne poglądy na życie, a także pewnego rodzaju wskazówki dla młodzieży, ludzi zagubionych. To nie jest poradnik z gatunku psychologicznych. Autorka chce nakłonić czytelnika do przemyśleń, do głębszego zastanowienia się, co tak naprawdę jest sensem życia.

W niniejszej książce autorka wyraża prawdziwą siebie, to co ją inspiruje, denerwuje i zachwyca. Są to jasne poglądy na różne etapy i dziedziny życia, a także dotyczące postaw ludzi w dzisiejszych czasach.

W książce poruszane są między innymi takie tematy jak: małżeństwo, problemy młodzieży, związek, niepełnosprawność, aborcja, młodzież w dobie mediów społecznościowych, odpowiedzialność za innych, motyw szczęścia, wybaczenie.
Comment here